See how growers rate these Best Buds.

review image
4.7/5
Check GrowDiaries for 1,000+ independent reviews, grow diaries and pictures from other growers.
review image
4.6/5
Check GrowDiaries for 500+ independent reviews, grow diaries and pictures from other growers.

Dlaczego warto zamówić Green Sensation w ofercie łączonej?

To połączenie zapewni ci cięższe, bardziej zwarte kwiaty, zawierające znacznie więcej żywicy. W ten sposób uzyskasz zarówno najwyższe zbiory, jak i najlepszy smak. Chcesz niezrównanych wyników uprawy? Skorzystaj z tej oferty, a zobaczysz i posmakujesz różnicę.

Dlaczego warto zamówić Green Sensation w ofercie łączonej? Green Sensation 250 ml
Dlaczego warto zamówić Green Sensation w ofercie łączonej? Sugar Royal 100 ml
Dlaczego warto zamówić Green Sensation w ofercie łączonej? Czapka Plagron
Zamów teraz
content image

Uzyskaj to, co najlepsze z obu światów - wysokie plony i najlepszy smak

Zobacz i posmakuj różnicę. Znasz już naszego superbohatera – preparat „4 w 4” Green Sensation, który znakomicie pobudza wzrost roślin. Produkt łączy cztery zalety w jednej butelce i jest niezbędnym rozwiązaniem dla każdego hodowcy z pasją, który chce osiągać jak najwyższe plony. Ale czy wiesz, że ten bohater ma pomocnika, który odpowiada zaidealny smak plonów? Poznaj preparat Sugar Royal. Oba preparaty tworzą Best Buds, dzięki któremu osiągniesz spektakularny efekt uprawy. Wypróbuj Sugar Royal – zobacz i posmakuj różnicę!

Zamów teraz

Green Sensation

Green Sensation jest dodatkiem wspomagającym fazę kwitnienia. Wyróżnia się szerokim spektrum działania. Łączy 4 korzystne efekty w 1 butelce: Pobudza kwitnienie, podnosi odporność, poprawia jakość gleby – a wreszcie zapewnia najwyższe możliwe plony. Dzięki temu stymuluje rośliny do wytwarzania cięższych, bardziej zwartych kwiatów.

Sugar Royal

Sugar Royal to specjalistyczny preparat na bazie aminokwasów przeznaczony do stosowania w fazie wzrostu. Przyspiesza wzrost roślin i znacząco poprawia ich walory smakowe. Sugar Royal zawiera substancję, która wyzwala zwiększoną produkcję żywicy w roślinach. Ponieważ żywica zawiera dużo flawinoidów, terpenów i olejków eterycznych, doskonale poprawia właściwości smakowe.

Uzyskaj niezrównane wyniki uprawy rezultaty już teraz. Po prostu połącz Green Sensation, najwyżej oceniany stymulator na GrowDiaries, z Sugar Royal, naszym unikalnym produktem aminokwasowym. Otrzymasz najwyższe plony i najlepszy smak. Dorzucimy do tego ekskluzywną czapkę Plagron, która nie jest dostępna nigdzie indziej.

Chcesz mieć najlepszy smak i najwyższą wydajność?

  • Zamów tutaj swój preparat Green Sensation w sugerowanej cenie detalicznej 27,95 €. Oprócz Green Sensation 250 ml otrzymasz gratis próbkę 100 ml preparatu Sugar Royal i świetną czapkę Plagron.
  • Wysyłka jest bezpłatna.
  • Po potwierdzeniu płatności prześlemy informacje umożliwiające śledzenie przesyłki.
  • Twój adres e-mail będziemy przechowywać tylko wówczas, jeśli wyrazisz na to zgodę.
  • Ta oferta jest ważna do dnia 31.12.2022 lub do wyczerpania zapasów.
Zamów teraz

Za niezrównany efekt uprawy podziękujesz nam później.