See how growers rate these Best Buds.

review image
4.7/5
Check GrowDiaries for 1,000+ independent reviews, grow diaries and pictures from other growers.
review image
4.6/5
Check GrowDiaries for 500+ independent reviews, grow diaries and pictures from other growers.

Co je na této kombinované nabídce Green Sensation tak výjimečného?

Tato kombinace vám přinese těžší a kompaktnější květy s vyšším obsahem pryskyřice. Touto cestou získáte jak nejvyšší výnos, tak nejlepší chuť. Chcete legendární výsledky? Využijte výhody této nabídky a prohlédněte si a ochutnejte rozdíl.

Co je na této kombinované nabídce Green Sensation tak výjimečného? 250 ml hnojiva Green Sensation
Co je na této kombinované nabídce Green Sensation tak výjimečného? 100 ml vzorek přípravku Sugar Royal
Co je na této kombinované nabídce Green Sensation tak výjimečného? Kšiltovka s logem společnosti Plagron
Objednat nyní
content image

Získejte to nejlepší z obou světů s vysokými výnosy a nejlepší chutí

Přesvědčte se a ochutnejte rozdíl. Pak už jistě znáte našeho superhrdinu – přípravek 4 v 1 pro podporu růstu Green Sensation! Kombinuje čtyři pozitivní vlivy v jedné lahvičce, díky čemuž se z něj stává nezbytnost pro nadšené pěstitele, kteří cílí na nejvyšší možné výnosy. Věděli jste ale, že náš superhrdina má i svého pomocníka pro tu nejlepší chuť? Seznamte se s přípravkem Sugar Royal. Společně jsou tito dva Best Buds dokonalým duem pro legendární výsledky. Vyzkoušejte přípravek Sugar Royal a uvidíte, tedy hlavně ochutnáte ten rozdíl.

Objednat nyní

Green Sensation

Přípravek Green Sensation je aditivum pro fázi kvetení. Je to mnohem více než jen stimulátor. Spojuje 4 pozitivní účinky v 1 lahvi. Stimuluje kvetení, zvyšuje odolnost, zlepšuje půdu a v neposlední řadě vám přináší nejvyšší možné výnosy. Efektivně, což znamená, že podporuje rostlinu, aby vytvářela těžší a kompaktnější květy.

Sugar Royal

Přípravek Sugar Royal je speciální aminokyselinový produkt, který začínáte používat ve fázi růstu. Urychluje růst rostlin a mimořádně vylepšuje chuť. Přípravek Sugar Royal obsahuje látku, která zvyšuje produkci pryskyřic v rostlině. To zajišťuje lepší chuť, protože pryskyřice obsahuje velké množství flavinoidů, terpenů a esenciálních olejů.

Dosáhněte legendárních výsledků hned teď. Jednoduše zkombinujte Green Sensation, nejlépe hodnocený booster na GrowDiaries, a Sugar Royal, náš unikátní produkt na bázi aminokyselin. Získáte nejvyšší výnos a nejlepší chuť. Navíc k tomu přidáme exkluzivní Plagron odměrku, kterou jinde nedostanete.

Chcete nejlepší chuť a nejvyšší výnos?

  • Objednejte si tuto nabídku hnojiva Green Sensation zde za doporučenou maloobchodní cenu 27,95 €. Kromě 250 ml hnojiva Green Sensation získáte také 100ml vzorek přípravku Sugar Royal a skvělou kšiltovku s logem společnosti Plagron zcela zdarma.
  • Doprava je zdarma. 
  • Odkaz pro sledování zásilky vám zašleme, jakmile bude vaše platba potvrzena.
  • Vaši e-mailovou adresu budeme uchovávat, pouze pokud k tomu dostaneme vaše svolení.
  • Nabídka platí do 31.12.2022 nebo do vyprodání zásob.
Objednat nyní

Děkovat nám můžete později, budoucí legendo.