See how growers rate these Best Buds.

review image
4.7/5
Check GrowDiaries for 1,000+ independent reviews, grow diaries and pictures from other growers.
review image
4.6/5
Check GrowDiaries for 500+ independent reviews, grow diaries and pictures from other growers.
content image

Získejte to nejlepší z obou světů s vysokými výnosy a nejlepší chutí

Přesvědčte se a ochutnejte rozdíl. Pak už jistě znáte našeho superhrdinu – přípravek 4 v 1 pro podporu růstu Green Sensation! Kombinuje čtyři pozitivní vlivy v jedné lahvičce, díky čemuž se z něj stává nezbytnost pro nadšené pěstitele, kteří cílí na nejvyšší možné výnosy. Věděli jste ale, že náš superhrdina má i svého pomocníka pro tu nejlepší chuť? Seznamte se s přípravkem Sugar Royal. Společně jsou tito dva Best Buds dokonalým duem pro legendární výsledky. Vyzkoušejte přípravek Sugar Royal a uvidíte, tedy hlavně ochutnáte ten rozdíl.

Shoplocator

Green Sensation

Přípravek Green Sensation je aditivum pro fázi kvetení. Je to mnohem více než jen stimulátor. Spojuje 4 pozitivní účinky v 1 lahvi. Stimuluje kvetení, zvyšuje odolnost, zlepšuje půdu a v neposlední řadě vám přináší nejvyšší možné výnosy. Efektivně, což znamená, že podporuje rostlinu, aby vytvářela těžší a kompaktnější květy.

Sugar Royal

Přípravek Sugar Royal je speciální aminokyselinový produkt, který začínáte používat ve fázi růstu. Urychluje růst rostlin a mimořádně vylepšuje chuť. Přípravek Sugar Royal obsahuje látku, která zvyšuje produkci pryskyřic v rostlině. To zajišťuje lepší chuť, protože pryskyřice obsahuje velké množství flavinoidů, terpenů a esenciálních olejů.

Dosáhněte legendárních výsledků hned teď. Jednoduše zkombinujte Green Sensation, nejlépe hodnocený booster na GrowDiaries, a Sugar Royal, náš unikátní produkt na bázi aminokyselin. Získáte nejvyšší výnos a nejlepší chuť.